Takmer som zabil sám seba

Kapustová tuko-žravá diéta.

Určite ste počuli zaručené recepty na schudnutie. Keď som sa dozvedel, že z kapusty schudnem, ihneď som do toho išiel. Potreboval by som to ako soľ.

Bolo to ešte v dobe, keď som nemal úplne jasno, aká je kapusta nebezpečná, keď užívam warfarin.

Vyskúšal som obidve cesty. Surová kapusta tri krát denne, nakrájaná a okyselená. Skúsil som i kapustovú tuko žravú diétu varenú. Nakrájaná kapusta, uvarená vo vode, bez ničoho. Možností a variantov som počul veľa.

Výsledok sa dostavil takmer okamžite. Našťastie som o štyri dni išiel na QUICKa. Bol hrozný. Bol som príliš „hustý“, moje INR bolo 1,2 ! Svojou nevedomosťou som mohol príjsť o život. Hodnota INR blížiaca sa k 1,0 je pre ľudí na warfarine mimoriadne nebezpečná. Možno len pár dní s takýmto INR, stačí na takmer istú embóliu.

Takže moja rada na záver = ŽIADNE !!! kapustové diéty a podobné hov*diny ! Ja už to určite skúšať nebudem. Radšej budem trošku „urastenejší“. 🙂

<<< 99 potravín s obsahom vitamínu k >>>

Pavol Valúch

Pavol Valúch, spokojný " mladík " 50 + . Autor blogu: Warfarín a život s ním. Pomáham ľuďom udržať si " rovnakú " kvalitu života ako mali pred warfarínom. Od roku 1999 som odkázaný na warfarin. Rád sa podelím o svoje zážitky a skúsenosti s ostatnými. Rád sa poučím zo zážitkov a skúsenosti iných.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na požadované pole