Črevá máme “ zaprasené „

Čistil som si črevný trakt, robia tak mnohí z vás. Moje rodné číslo hovorí, že niečo také, treba sem tam urobiť. Vidím a tiež často robím veci inak, ako by som mal.

Na svojich štvornohých miláčikov pamätáme.

Dávame ich očkovať proti všetkému možnému a často krát i nemožnému. Lebo nám to niekto poradil. Dbáme o ich srsť, aby ich blšky neštípali, aby nemali parazitov. Chodíme s nimi na prechádzky. Robíme pre nich „čo im na očiach vidíme“.

Na seba kašleme.

Rozhodol som sa urobiť niečo pre svoje zdravie i v tejto oblasti. Výborné je vraj “ vypranie čriev „ v nemocnici, prípadne v na to určenom sanatóriu. Ľudia, čo si to nechali urobiť hovoria, že neverili vlastým čuchovým bunkám, čo všetko sa ukrývalo v ich útrobách. Verím. Prečo sa tejto metóde zatiaľ vyhýbam ? Mám obavy z toho, že keď som na warfaírne, mohli by nastať komplikácie. Neviem.

čistenie čriev

Hľadal som iné riešenie. Dostal som radu : „Uvar si ryžu a jedz ju apoň 3 dni“. Nie hocijakú, ale čo najšpičatejšiu. Urobil som. Navaril som tú našpičatejšiu ryžu. Samozrejme bez štipky soli a akýchkoľvek iných pochutín. Cpal som sa s tým jeden a pol dňa. Nevydržal som. Nemám na to žalúdok. Verím, že i táto metóda môže byť fajn. Možno skúsim znova, časom.

Ktoré potraviny riedia a ktoré zhusťujú krv ? ZADARMO “ 99 potravín… “ na tomto odkaze.

Nezostávalo mi teda nič iné, len hľadať ďalej. Ako sa hovorí, “ Kto hľadá, nájde „. Našiel som vlákninu z indického skorocelu (jitrocele). Tieto semená po zmiešaní s vodou dokážu zväčšiť objem až 40 násobne. Vláknina silne zväčší objem náplne v tráviacom trakte. Pomáha prirodzenému vyprázdňovaniu. Spomaľuje vstebávanie cholesterolu a jeho hodnotu. Napriek tomu, že som jedol menej, cítil som sa sýty. Urobil som tak 4 dni pred meraním guick. Všetko bolo v poriadku. Žiaden účinok na warfarín sa u mňa neobjavil.

Pavol Valúch

Pavol Valúch, spokojný " mladík " 50 + . Autor blogu: Warfarín a život s ním. Pomáham ľuďom udržať si " rovnakú " kvalitu života ako mali pred warfarínom. Od roku 1999 som odkázaný na warfarin. Rád sa podelím o svoje zážitky a skúsenosti s ostatnými. Rád sa poučím zo zážitkov a skúsenosti iných.

Komentáre

    Pridať komentár

    * Nezabudnite na požadované pole